Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Klasnet İletişim ve Güvenlik

Ağ teknolojileri ve düşük akım elektrik işlerinde anahtar teslim projeler üreterek, müşterilerimizin bilişim teknoloji alanında ihtiyaç duyduğu tüm konulara yardımcı oluyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyerek gelecekte ortaya çıkabilecek zor problemler hakkında ön çalışmalar yaparak her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sektördeki 14 yıllık tecrübemizin verdiği güven ile 2021 yılında ticari faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız.

Klasnet iletişim ve Güvenlik, sahip olduğu deneyimli kadrosu ile müşteri memnuniyetini en yüksek derecede sağlamaya özen göstermektedir. Müşterilerimize kaliteli ve hızlı servisler ile destek olurken nokta atışı çözümler üretmeyi hedef olarak belirlemiş bulunmaktayız.

15

Yılı Aşkın Sektör Tecrübesi

NEDEN BİZ ?

Tamamlanmış Yüzlerce Proje & %100 Müşteri Memnuniyeti

Misyonumuz

Kaliteyi ve güveni ilk sırada tutan, sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip öncülük etmeyi hedefleyen,  hizmetlerini mükemmelleştirmek için müşteri odaklı gelişimi prensip edinen bir kuruluş olarak öncelikli hedefimiz iş ortaklarımızla güç birliği yaparak birlikte gelişmektir.

Vizyonumuz

Sektöründe güvenilir ve aynı anlayışla hizmet sunan, müşterisini ve insan kaynağını en değerli varlığı olarak kabul eden, kaliteli, profesyonel, akılcı, hızlı ve bilimsel çözümler üreterek fark ve değer yaratan, saygın ve piyasa değerine öncelik veren vizyonumuz, inşaat sektöründe iyi hizmet anlayışının simgesi olmaktır.

KLASNET İLETİŞİM VE GÜVENLİK

Neler Yaptık?

10 +

Uzman Personel

20 +

Sektörel Hizmet

1400 +

Tamamlanmış Proje

700 +

Mutlu Müşteri

HEMEN ARA
×